Ubytování v soukromí

Ubytování Adršpach - v soukromí

Hrázděná chalupa se nachází ve směru od Teplic nad Metují za Zámkem Adršpach po levé straně (č.p. 74). V prvním patře máte k dispozici tři pokoje s výhledem na Skalní město se 4, 4 a 2 lůžky, jeden pokoj s výhledem na Hrad Adršpach s 2 lůžky a jeden pokoj s výhledem na Zámek Adršpach se 3 lůžky. Je možné dohodnout i přistýlku.

 postele

Pronájem chalupy

K pronájmu je celá chalupa (kromě tzv. Sednice, kde sídlí správce), prostorná společenská místnost s krbem, kompletně vybavená kuchyň (lednice, vařič), terasa, veliká zahrada, kde si mohou děti hrát, ohniště a gril, lze uschovat kola i lyže. 

Parkování zdarma pro 1 auto v garáži a 3 auta na pozemku. V prvním patře je WC, v přízemí WC a koupelna s vanou, sprchou a pračkou. K vybavení patří satelitní televize (německé programy) a možnost přístupu na Internet.

Ve vsi je obchod, v Teplicích nad Metují (6 km) jsou bankomat a směnárna.

Pobyt s pejskem je možný, pokud zůstane v přízemí. V prvním patře je zakázáno kouřit, protože jsou všechny stěny z modřínového dřeva.

Pronajmout chalupu je možné po celý rok, v červenci, srpnu a na Silvestra pouze na týdenní pobyt od soboty do soboty. V chalupě teče vzácně čistá voda z pískovcového podloží, pozemek lemuje horský potok.

schody patro výhled z okna
Společenský koutek na patře Obložení z modřínového dřeva Výhled z okna na skály
pronájem kuchyň koupelna
Společenská místnost s krbem Plně vybavená kuchyň Koupelna s vanou
Nabídka:
Ubytování
Skály Adršpach
Výlety do okolí
Reference
Ceník a Kontakt

Jazyk:
Accommodation
Unterkunft
Hébergement
Aanpassing
Noclegi

Ubytování v Adršpachu.
Ubytování Adršpach - Skály Adršpach - Výlety do okolí - Reference - Ceník a Kontakt - English - Deutsch - Français - Nederlands - Polski
© 2014 Pronájem chalupy v Adršpachu