Ubytování v soukromí

Náměty na výlety do okolí

Broumovské stěny (15 km) - Skalnatý hřeben lemující broumovskou kotlinu s poutním místem Hvězda (barokní kaple postavená podle návrhu Kiliána Ignáce Dientzenhofera) a vyhlídkou. Turistické stezky jsou napojené na Polsko (vzít s sebou pasy). Poblíž se nacházejí také Jiráskovy skály a stolová hora Ostaš.

broumovské stěny kamenná brána kaplička Hvězda
Broumovské stěny Kamenná brána Kaplička Hvězda

Město Broumov (23 km) - Městu se středověkým půdorysem, založenému roku 1348, dominuje majestátní benediktinský klášter. Ukrývá poklady jako jedinou kopii Turínského plátna na sever od Alp, barokní knihovnu se stovkami rukopisů a labyrint podzemních chodeb, které jsou bohužel nepřístupné. Na hřbitově dosud stojí nejstarší dřevěný kostel ve střední Evropě, kostel Panny Marie. Na letišti lze též dohodnout vyhlídkové lety.

klášter kostel hřbitovní kostel knihovna
Interiér kostela Broumovský klášter Dřevěný kostelík Barokní knihovna

Zámky - pozdně klasicistický a empírový zámek Ratibořice (33 km) včetně Babiččina údolí a Starého bělidla, známých z knih Boženy Němcové, renesanční zámek Náchod (34 km), pozdně gotický zámek Nové Město nad Metují (44 km), barokní zámek Kuks se Špitálem a Betlémem od Matyáše Brauna (45 km).

babiččino údolí náchodský zámek Kuks
Babiččino údolí Zámek Náchod Zámek Kuks

Safari ZOO Dvůr Králové (35 km), vojenská pevnost Dobrošov (41 km), přehrada Rozkoš přezdívaná pro svou rozlehlost "Východočeské moře" (35 km) a Krkonoše (30 km). Při nepříznivém počasí lze zavítat do kryté haly v Trutnově (motokáry, bowling, masáže, pedikúra, kosmetika), do Aquaparku v Nowe Rudě nebo Kudowě Zdroj.

ZOO Dvůr Králové Sněžka přehrada Rozkoš
Safari ZOO Dvůr Králové Sněžka (1602 m. n. m.) Přehrada Rozkoš

Polsko - Malebné městečko Chelmsko s dřevěnými tkalcovskými domky (15 km), cisterciácké opatství Krzeszow (23 km), známé mariánské poutní místo nazývané "Dolnoslezský Jeruzalém" Wambierzice (45 km),  lázně Kudowa Zdroj s aquaparkem (35 km), Duszniky Zdroj (40 km) a Polanica Zdroj (50 km), Szczeliniec Wielky - Hejšovina (30 km) a Biele Skaly - Bor (30 km) napojené na české turistické trasy, lovení pstruhů i pro děti v sádkách, příprava na místě.

Wambierzyce Krzesow lov ryb
Wambierzice  Krzeszow Rybaří celá rodina
Nabídka:
Ubytování
Skály Adršpach
Výlety do okolí
Reference
Ceník a Kontakt

Jazyk:
Accommodation
Unterkunft
Hébergement
Aanpassing
Noclegi

Ubytování v Adršpachu.
Ubytování Adršpach - Skály Adršpach - Výlety do okolí - Reference - Ceník a Kontakt - English - Deutsch - Français - Nederlands - Polski
© 2014 Pronájem chalupy v Adršpachu